Последно обновена на: 2025-12-18 в 16:54:09ч.

Мебели Виденов с магазин в "Сграда на годината"

„Сграда на годината“ е най-значимият национален конкурс в сферата на архитектурата и строителството в България. В изданието си за 2025 г. първото място в категория „Търговски сгради“ беше присъдено на проекта East Park Plovdiv, отличен за иновативния си архитектурен дизайн и съвременна концепция.



А какво общо има тази новина с Мебели Виденов? Именно в East Park Plovdiv се помещава най-новият магазин на българския бранд в България – Пловдив Grande, разположен на бул. „6-ти септември“ 225.

Още на етап строителство East Park Plovdiv привлече внимание с нестандартната си концепция, а на събитието по награждаването присъстваха над 600 представители на професионалната общност.


За Мебели Виденов това е момент, който носи усещане за удовлетвореност и гордост от последователните усилия за развитието и утвърждаването на бранда през годините.

В Пловдив Grande клиентите ни могат да открият богато разнообразие от мебели за целия дом, луксозна зона с мека мебел Nobilino Studio, пълната гама модулни кухни Vellea Home, както и обособен Център Матраци.