Шофьор

"Мебели Виденов" e водеща компания в областта на производството и търговията с мебели. Разполагаме с 41 търговски обекта в цялата страна. Във връзка с развитието на дейността ни, търсим подходящ кандидат за длъжността „шофьор“ за склад в гр. Русе.

Описание на основните задължения:

  • Доставя мебели от фирмен склад до краен клиент в Румъния;
  • Разтоварва стоката на адрес на клиента;
  • Работи с касов апарат, приема плащания и отчита получените суми;

Изисквания към кандидатите:

  • Правоспособност и стаж минимум 2 години, без нарушения;
  • Грижливо отношение към зачисленото имущество;
  • Познания на румънски език се счита за предимство;

Какво предлагаме:

  • Стимулиращо заплащане;

Търсеният от нас кандидат трябва да притежава:

-Комуникативност;
-Умение за работа в екип;
-Отговорност към служебните ангажименти.

ОТГОВОРНОСТИ:

-Доставя мебели от фирмен склад до краен клиент в Румъния;
-Участва в товарене и подредба на транспортното средство;
-Комуникира с клиенти, лично и по телефона;
-Разтоварва стоката на адрес на клиента;
-Работи с касов апарат, приема плащания и отчита получените суми;
-Следи за техническата изправност на автомобила.

ИЗИСКВАНИЯ:

-Правоспособност и стаж минимум 2 години, без нарушения;
-Работа в празнични и почивни дни;
-Грижливо отношение към зачисленото имущество;
-Познания на румънски език се счита за предимство.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

-Стимулиращо заплащане;
-Фирмено обучение;
-Отлични възможности за професионална реализация;
-Позиция в голяма търговска верига с обекти в цялата страна;
-Работа в млад и амбициозен екип;
-Коректни взаимоотношения работодател-служител;
-Стимулираща система за заплащане.

Пишете ни