Програмист

Програмист за гр. Ямбол

Описание на основните задължения:

  • - Отлично владеене на PHP;
  • - Опит в програмиране с JavaScript;
  • - Подходящо техническо образование.

Изисквания към кандидатите:

  • - Умение за изпълняване на поставените задачи в срок;
  • - Аналитично и иновативно мислене;
  • - Адаптивност и умения за работа в екип.

Какво предлагаме:

  • - Въвеждащо фирмено обучение;
  • - Отлични възможности за развитие и реализация;
  • - Коректни взаимоотношения работодател-служител;
  • - Мотивиращо възнаграждение;
  • - Възможности за гъвкаво работно време

Програмист

,,Мебели Виденов‘‘ e водеща компания в областта на производството и търговията с мебели. Разполага с 41 търговски обекта в цялата страна. Във връзка с развитието на своята дейност, фирмата търси подходящ кандидат за IT отдела.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Подходящо техническо образование;
- Отлично владеене на PHP;
- Опит в програмиране с JavaScript;
- Умение за изпълняване на поставените задачи в срок;
- Аналитично и иновативно мислене;
- Адаптивност и умения за работа в екип.

НИЕ ЩЕ ВИ ОСИГУРИМ:

- Въвеждащо фирмено обучение;
- Отлични възможности за развитие и реализация;
- Коректни взаимоотношения работодател-служител;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Пълен работен ден;
- Възможности за гъвкаво работно време.

Ако желаете да станете част от динамично развиваща се компания и предлаганата от нас позиция представлява за Вас интерес, моля изпратете вашата автобиография с актуална снимка.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани за целите на настоящия подбор и селектиране на кандидати за бъдещи позиции, обявявани от Виденов Груп, в рамките на следващите две години, освен ако не изразите изрично несъгласието с това.
От Виденов Груп събираме следните данни за Вас: имена, адрес, телефон, години, професионален опит, образованиe, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие

Пишете ни