Оператор машина с ЦПУ

Описание и изисквания:

,,Мебели Виденов‘‘ e водеща компания в областта на производството и търговията с мебели. Разполага с 41 търговски обекта в цялата страна. Във връзка с развитието на своята дейност, фирмата търси подходящи кандидати за Оператор дървообработваща машина с  ЦПУ за производствена база гр. Ямбол.

НИЕ ЩЕ ВИ ОСИГУРИМ:
- сигурно работно място с разнообразни задачи в една успешна компания;
- въвеждащо обучение и възможности за кариерно развитие;
- стимулираща система на заплащане;
- добри условия на труд.

И ЩЕ ОЧАКВАМЕ:
- завършено не по-малко от основно образование;
- готовност за работа на смени;
- отнасяте се отговорно към задачите си;
- умеете да работите както самостоятелно, така и в екип.

ЗАДАЧИ И ОТГОВОРНОСТИ:
- управление и контрол на дървообработващи машини, както цифрови, така и универсални
- окомплектоване на изделията;
- проверка качественото им състояние;
- опаковане елементите по определен начин.

За позицията не е задължителен стаж по специалността!

Пишете ни